У Харкові відкрились два «прозорих офіси»

В двох районах Харкова, Шевченківському і Київському, 24 квітня видкрились «прозорі офіси» — центри надання соціальних та адміністративних послуг. 

 В них харків’яни зможуть отримати цілий комплекс послуг в одній будівлі: 65 послуг будуть надавати представники управління праці та соцзахисту, 17 – Пенсійного фонду і 154 – Центру надання адміністративних послуг.

«Прозорий офіс» в Шевченківському районі, Фото: Кирилл Тихонов, newsroom.kh.ua
«Прозорий офіс» в Шевченківському районі. Фото: Кирил Тихонов, newsroom.kh.ua

Адміністративні послуги в Шевченківському районі громадяни отримують на першому поверсі, а соціальні – на другому. У будівлі обладнані офіси відкритого типу, без кабінетів, щоб мінімізувати корупційні ризики, в центрах встановили камери відеоспостереження.

Фото:Павло Пахоменко, mediaport.ua
Фото:Павло Пахоменко, mediaport.ua

В офісах діє система електронна черга – відвідувачі мають обрати вид послуги, отримати талон і очікувати, поки його номер з’явиться на табло. Попередньо зареєструватись в електронній черзі можна і через інтернет — для цього треба заповнити невелику анкету

Фото: mediaport.ua
Фото:Павло Пахоменко, mediaport.ua

Крім зон очікування тут є навіть дитячі кімнати, де батьки можуть залишити дітей від 3-х до 11 років, поки зайняті оформленням документів, але не більше, ніж на дві години. Батьки повинні залишити працівнику дитячої кімнати свій номер телефону, копії паспорта та свідоцтва про народження дитини, а також показати талон електронної черги.

З понеділка по четвер центри будуть працювати з 9.00 до 17.00, у п’ятницю – з 9.00 до 16.00, без перерв.

Згодом відкрити нові центри надання соціальних та адміністративних послуг планують у всіх районах Харкова.


Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: