У Харкові відбудеться форум Української Академії Лідерства

20 червня у Харкові відбуватиметься «УАЛ Форум: відповідальне лідерство», який організовують студенти Української Академії Лідерства за підтримки Харківської Обласної Державної Адміністрації.

«УАЛ Форум: відповідальне лідерство» — це одноденний освітній захід, який об’єднає активну молодь у віці від 16 до 19 років та провідних лідерів країни у сфері медіа, політики, освіти, бізнесу, благодійності, культури, міжнародних відносин в одну комунікаційну платформу.

Мета форуму – показати активній молоді прикладні моделі відповідального лідерства у різних сферах суспільного розвитку на прикладі особистого досвіду провідних діячів України.

Серед спікерів форуму Андрій Куликов(журналіст, медіа-експерт), Юлія Світлична( голова ХОДА), Наталія Курдюкова(керівник медіа-проекту «Накипело»), Богдан Кутєпов(журналіст «Громадського»), Алім Алієв(співзасновник ініціативи «Крим SOS»), Володимир Бєглов(засновник проекту «theukrainians»), Сергій Політучий(президент групи компаній «Фактор»), Роман Тичківський (керівник Української Академії Лідерства) та багато інших.

Формат заходу передбачає загальну панельну дискусію на тему «Відповідальне лідерство» та лінійки за напрямами: «Освіта», «Політика та влада», «Бізнес», «Громадська діяльність та благодійність», «Культура та мистецтво», «Медіа», «Міжнародні відносини», в яких лідери думок поділяться своїми особистим досвідом та практиками.

До участі запрошується молодь, яка має потенціал до лідерства та мотивована до особистісного та суспільного розвитку. Для участі заповніть онлайн- форму

Контакти організаторів:

Ірина Тулякова (менеджерка УАЛ Харків) – 0933422122

Максим Мацюк (студентський менеджер проекту) – 0968411275

Сторінка проекту на Facebook

Українська Академія Лідерства – це програма особистісного та суспільного розвитку, новий формат навчання для випускників середніх шкіл, що триває 10 місяців і будується на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального виховання на основі цінностей. Завдання Академії – відібрати молодих людей з високим потенціалом до лідерства і дати найкращу підготовку, інструменти для розвитку, які дозволять розкрити себе, обрати свій шлях і в майбутньому практикувати відповідальне лідерство на благо своєї країни. Проект реалізується за підтримки Адміністрації Президента, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України та фонду Western NIS Enterprise Fund.

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: