Суд виніс вирок пенсіонерці, яка закликала «вступати в ополченіє» і «вбивати бандерівців»

Ізюмський райсуд виніс обвинувальний вирок у справі пенсіонерки, яка створила в соціальній мережі сепаратистську спільноту і закликала «вбивати бандерівців».

За матеріалами кримінального провадження, підсудна в липні 2014 року створила в соцмережі ВКонтакті спільноту, в якій робила публікації, що закликають до знищення України. Також в її групі під назвою “Україна 3D” жінка розміщувала загрози українським військовослужбовцям і робила репости з російського пабліка, який називається “Смерть Україні”.

Слідством було підтверджено те, що пенсіонерка розміщувала заклики “прийти на мітинги за створення «ХНР і почати організацію народного ополчення в Харкові», «прогнати хунту», а також підтримати вчинені в Харкові теракти. Пізніше, коли ситуація в Харкові нормалізувалася, громадянка почала розміщувати прямі заклики до вбивства українців, яких вона називала «бандерівцями».

Обвинувачувана була засуджена до 5-ти років позбавлення волі, реальне покарання суд замінив на випробувальний термін в один рік.


Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: