«Сила нації»: у Харкові пройшли спортивні ігри ветеранів АТО

6 травня  у харківському спортивному клубі “YOD” пройшли спортивні змагання “Сила нації” серед бійців, які отримали важкі травми і поранення в зоні АТО.

18 воїнів АТО з травмами різної тяжкості  взяли участь змаганнях з кросфіту . Переможців у проекті немає — за словами організаторів, його головна мета – показати, що повноцінне життя триває, незважаючи на поранення, сила духу допомагає перемогти біль і будувати своє майбутнє.

Фото: Дарина Счастливая
Фото: Дарина Счастливая

Під час змагань всі бажаючі могли допомогти із збором коштів на реабілітаційний центр для військовослужбовців, які захищали Україну в зоні АТО.

Автори проекту —ветерани: харків’янин Дмитро Ведмідь і житель Кропивницького, Вадим Довгорук.
Дмитро Ведмідь служив в Луганському прикордонному загоні і навесні 2015-го  отримав в перестрілці з бойовиками серйозне поранення — куля увійшла в хребет. Медики говорили, що він ніколи  не зможе навіть сидіти, але зараз він вже намагається ходити.

Вадим Довгорук – боєць 3-го окремого полку спецпризначення,був поранений під час оборони Донецького аеропорту. Після госпіталю  повернувся на війну і добровільно зголосився їхати на допомогу побратимам в Дебальцеве. Група, в якій був Вадим, потрапила в засідку, хлопцю вибухом відірвало руку, а потім він три доби ховався від ворога на 20-градусному морозі, потрапив в полон до бойовиків. У лікарні йому ампутували обидві ноги до коліна.


Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: