Призначено керівника харківським управлінням НАБУ

Директором територіального управління НАБУ у Харкові став Юрій Кравченко — відповідне розпорядження 12 липня підписав директор НАБУ Артем Ситник.

Юрія Кравченка було обрано за результатами конкурсної комісії, яку проходило понад 40 претендентів на посаду керівника територіальним управлінням.

Юрій Кравченко родом із Полтавщини, має вищу юридичну освіту та 18-річний досвід роботи за фахом: працював в органах прокуратури Полтавської області, певний час займався адвокатською практикою.

«Регіони, на які поширюються повноваження Харківського теруправління, є великими господарськими та промисловими осередками. Як наслідок, рівень корупції у них дістався критичної межі. Важко знайти галузь, де б роками не діяли складні корупційні схеми. Водночас, рівень обізнаності громадян із масштабами та наслідками корупції, а також їхньої можливості брати участь у викритті корупції є низьким. Тому у команди Харківського теруправління НАБУ багато роботи, до якої намагатимемось взятися якомога швидше», —  наголосив Юрій Кравченко.

Повноваження Харківського територіального управління НАБУ поширюються на території Харківської, Сумської, Дніпропетровської, Запорізької  областей, а також зоні АТО (Луганській та Донецькій областях).

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: