Нардеп від Харкова Анатолій Денисенко фігурує у справі Добкіна

В поданні Генеральної прокуратури щодо дозволу на арешт Михайла Добкіна фігурує нардеп від Харкова Анатолій Денисенко — повідомляє Громадський рух ЧЕСНО

Анатолій Денисенко, якого було обрано народним депутатом України від 173 округу, брав участь в земельних махінаціях Михайла Добкіна. Про це йдеться у поданні генпрокурора Юрія Луценка до Верховної Ради України про зняття недоторканності з Михайла Добкіна.

У 2008 році Анатолій Денисенко був одним з двох учасників кооперативу «Авантаж». У жовтні 2008 року саме Денисенко просив Добкіна передати у власність кооперативу «Авантаж» земельні ділянки у Харкові загальною площею 16.6 га. Виділення земельних ділянок понад 16 га землі кооперативу із двох людей є порушенням Житлового кодексу — пояснюють слідчі Генеральної прокуратури.

23 жовтня 2008 року Харківська міська рада проголосувала за рішення виділити кооперативу «Авантаж» земельні ділянки. Тодішній мер Харкова Михайло Добкін підписав це рішення.

У прес-службі Анатолія Денисенка відмовились надати коментар до рішення регламентного комітету і голосування у Верховній Раді України по поданню про зняття недоторканності з Михайла Добкіна .

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: