Двом посадовцям Харківської міської ради повідомлено про підозру — ГПУ (Оновлено)

Генеральна прокуратура України повідоміла про підозру двом посадовцям Харківської міської ради. Один з них, Головний архітектор Харкова — Сергій Чечельницький

Слідчі управління ГПУ в рамках розслідування «кооперативної схеми» виділення землі у Харкові впродовж 2008-2014 років, внаслідок якої було незаконно привласнено земельні ділянки площею понад 650 Га, повідомили про підозру начальнику управління містобудування та архітектури Харківської міської ради, який одночасно був заступником директора Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин Харківської міської ради, та його заступнику.

У прес-службі Генпрокуратури виправили новину про вручення підозри. Раніше повідомлялось про затримання колишнього начальника управління містобудування та архітектури. У ГПУ підтвердили, що про підозру повідомлено саме діючого начальника. Начальником управління містобудування та архтіектури Харківської міської ради с 2006 року до теперішнього часу є Сергій Чечельницький.

01.06.2017 вказаним особам вручено повідомлення про підозру у вчиненні у складі організованої групи кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 190 та ч. 2 ст. 364 КК України, тобто пособництві у незаконному заволодінні шахрайським шляхом земельними ділянками на території Харкова в інтересах третіх осіб.

У рамках пред’явлених повідомлень про підозру, зазначені посадовці, діючи у складі організованої групи спільно із іншими службовими особами сприяли заволодінню земельними ділянками на території м. Харкова загальною площею 25,1178 га, чим спричинили збитки територіальній громаді м. Харкова на загальну суму майже 135 млн грн.


Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: