Аваков: затримані два екс-очільника податкової в Харківській області

У різних містах України проводиться масштабна антикорупційна спецоперація силовиків. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на спільному брифінгу з головним військовим прокурором Анатолієм Матіосом.

«Думаю, це найбільша антикорупційна операція, яка проходила і досі проходить в масштабах країни. Порядку 96 млрд гривень збитків державі група вивела. У спеціальному оперативному режимі проходить координація затримань по всій країні», – сказав Аваков.

Затримуються колишні високопосадовці податкових органів часів Віктора Януковича, «які були прямо причетні до існування податкових майданчиків, вони ж програмні підприємства, вони ж транзитери для податкових ям».

До 11:30 за київським часом були затримані 23 підозрюваних, у тому числі два колишніх керівника податкової в Харківській області (Андрій Роздайбіда і Станіслав Денисюк). Їм,разом з іншими затриманими закидають нанесення збитку державі понад 96 млрд гривень.

Всіх затриманих будуть доставляти літаками до Києва, де в аеропорту Жуляни їм будуть зачитувати підозру. З аеропорту їх відправлятимуть до Печерського районного суду Києва для обрання запобіжного заходу.

Аваков заявив, що це найбільша антикорупційна операція в історії України.

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: