В Харкові відбуваються обшуки у активістів «Авто Євро Сила»

Поліція спільно з прокуратурою та СБУ проводять обшуки у членів організації «Авто Євро Сила».

«Обшуки проводяться більше ніж в 10 квартирах та понад 30 автомобілях, які належать особам, що причетні до подій 25 травня. Тоді активісти однієї з організацій на автомобілях з іноземними номерними знаками заблокували рух транспорту на вулицях Сумській, Свободи та Мироносицькій, чим порушили роботу громадського транспорту.» — повідомляють у Головному управлінні поліції у Харківській області.

Саме активісти «Авто Євро Сила» організовували часткове перекриття руху під час акції протесту проти законопроекту № 4932, у разі прийняття якого єдиний збір для володарів автомобілей з іноземними номерними знаками становитиме 342.2 Євро на рік.

За цим фактом поліцією було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 279 (блокування транспортних комунікацій шляхом влаштування перешкод, відключення енергопостачання чи іншим способом, яке порушило нормальну роботу транспорту або створювало небезпеку для життя людей, або настання інших тяжких наслідків) Кримінального кодексу України.

Голова громадської організації «Авто Євро Сила» Олег Ярошевич в коментарі «Громадське Харків» зазначив, що він вбачає зв’язок між приїздом президентів України та Литви до Харкова та обшуками у активістів: «Служба безпеки президента забезпечила антимітингову ситуацію, хоча нами не було санцкіоновано ніяких заходів на цей день»

Також зі слів Ярошевича, чотири автомобіля активістів «Авто Євро Сила» арештовані поліцією та відправлені на штрафмайданчик.


Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: